Liberalno-demokatska partija - forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liberalno-demokatska partija - forum

Forum LDP


3 posters

    Srbi sa Kosova guraju Albance u kriminal

    Nataša Kandić
    Nataša Kandić


    Number of posts : 2
    Registration date : 26.09.2008

    Srbi sa Kosova guraju Albance u kriminal Empty Srbi sa Kosova guraju Albance u kriminal

    Počalji  Nataša Kandić Sre Okt 01, 2008 9:20 pm

    KOSOVSKA MITROVICA


    Portparol Kosovske policijske službe(KPS) za severno Kosovo Besim Hoti rekao je danas JUGpressu da u lancu šverca nafte iz Srbije na Kosovo Srbi i Albanci odlično saradjuju.



    "Bez obzira da li su u pitanju grupe ili pojedinci, aposutno postoji odlična saradnja izmedju Albanaca i Srba kako bi odradili ove kriminalne radnje".Hoti kaže KPS, u sklopu operativnog plana rada policije vrši i kontrolu šverca nafte.."MI ne radimo tu kontrolu ekskluzivno zbog nafte već zbog sve robe koja se uvozi iz Srbije na Kosovo. U pokušaju da zaustavimo šverc nafte i naftnih derivata mi kontrolišemo ilegalni transport iz severne MItrovice prema južnom delu grada".Hoti kaže da se ova akcija odvija zajedno sa carinskim mobilnim ekipama.

    "Ono što mi pokušavamo jeste da svakodnevnim akcijama, ako ništa drugo, bar otežavamo posao tim švercerima".

    Upitan da li se šverc nafte kontroliše i u u severnoj Mitrovici Hoti kaže da ove policijske akcije "obuhvataju oba dela Mitrovice ali se one više odnose na uvoz robe u južnu Mitrovicu".

    Hoti kaže da je KPS zaplenio "više desetina hiljada litara švercovane nafte ".

    Upitan da prokomentariše to što su kablovi za kamere za video nadzor ulaska robe na Kosovo i Metohiju na prelazu Brnjak kod Zubinog Potoka isečeni, čime je praktično onemogućena ta kontrola Hoti kaže da "ne zna koji je motiv".

    "Koliko ja znam, ti kablovi jesu prikačeni na repetitoru na teritoriju opštine Zubin Potok. Mi još uvek ne znamo da li su oni isečeni zbog lakšeg šverca ili iz političkih razloga.To pitanje je pod nadležnošću pogranične policije u Prištini".http://www.jugpress.com/index.php?option=com_content&view=article&id=348:multietniki-verc-nafte&catid=38:kosovo&Itemid=59

    Ovo je klasičan dokaz da Srbi uvaljuju Albance u kriminal.
    avatar
    Čedista


    Number of posts : 12
    Lokacija : Američka federalna jedinica Šumadija
    Registration date : 16.08.2008

    Srbi sa Kosova guraju Albance u kriminal Empty Re: Srbi sa Kosova guraju Albance u kriminal

    Počalji  Čedista Čet Okt 02, 2008 10:52 am

    "Bez obzira da li su u pitanju grupe ili pojedinci, aposutno postoji odlična saradnja izmedju Albanaca i Srba kako bi odradili ove kriminalne radnje".
    To nije saradnja, nego Srbi nasilno nagovaraju Albance na kriminal.
    Euroman
    Euroman


    Number of posts : 6
    Registration date : 30.08.2009

    Srbi sa Kosova guraju Albance u kriminal Empty Re: Srbi sa Kosova guraju Albance u kriminal

    Počalji  Euroman Pon Nov 16, 2009 11:57 am

    Nataša, kad si već tu, imam da ti predam poverljive spise po kojima je Milošević 1804. godine organizovao zločinački nacionalistički Prvo srpski ustanak i tako pokušao da prekine avro-azijske multietničke otomanske integracije. cheers

    Sponsored content


    Srbi sa Kosova guraju Albance u kriminal Empty Re: Srbi sa Kosova guraju Albance u kriminal

    Počalji  Sponsored content


      Sada je Uto Maj 07, 2024 4:42 pm