Liberalno-demokatska partija - forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Liberalno-demokatska partija - forum

Forum LDP


    Moj predlog za program LDP-a

    Euroman
    Euroman


    Number of posts : 6
    Registration date : 30.08.2009

    Moj predlog za program LDP-a Empty Moj predlog za program LDP-a

    Počalji  Euroman Ned Avg 30, 2009 10:59 am

    Nisam na visokoj poziciji u stranci, ali pošto ovaj forum čitaju članovi glavnog odbora, ja bih vam izneo predlog za šta LDP još treba da se zalaže. Znam da se LDP za to i zalaže, ali ne sme da izgovara javno zbog klerofašističkih stranaka (DS, DSS, SNS, SRS):

    Dakle, kao što i sami znamo "nacionalne vrednosti", istorija i mitovi moraju prestati. Mi moramo da se integrišemo, kad kažem mi, mislim na ceo svet.

    Predlažem da se LDP otvoreno i javno založi za uvođenje engleskog jezika kao službenog jezika u ovoj zemlji i ukidanja srpskog jezika kao službenog književnog. Dakle, vremenom bi i u narodu nestala potreba za srpskim, jer bi institucije bile na engleskom, pogotovo škole.

    Dalje, istoriju i Književnost srpskog jezika treba zabraniti, jer su puni nacionalizma. Takože i muzeje. Bolje taj novac da trošimo za nešto ekonomičnije nego da finansiramo muzeje. Baš mene briga za to kakvu su nošnju imali Srbi ili nekakva arheološka otkopavanja. To ništa nije važno i ne treba se opterećivati sa tim.

      Sada je Uto Maj 07, 2024 11:31 pm